דבר ראש המחלקה

B.A. בתקשורת

לקביעת פגישת ייעוץ
מלא/י פרטיך
שם:
שם משפחה:
דוא''ל:  
טלפון:
מתעניין בתחום:
select
אני מאשר/ת קבלת תכנים ופרסומים מהמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הזן טלפון ונחזור אליך מיד
 
1800-20-90-20

דבר ראש המחלקה

המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית כנרת חרטה על דגלה חווית לימודים דינמית וחדשנית באמצעות תכניות לימוד שמעניקות מצוינות אקדמית לצד מצוינות מקצועית. ייחודה של המחלקה הוא שילוב ידע ומודעות לסוגיות חברה, סביבה וקהילה תוך התמחות בלימודי התקשורת הרלבנטיים לתקופה זו של המאה ה-21.

אחת המטרות המרכזיות של המחלקה היא להכשיר את הסטודנטים שלנו לרמת תפקוד גבוהה במערכות העבודה והעשייה התקשורתית. לסטודנטים יוענק ארגז כלים מעשיים לצד לימודים עיוניים ופיתוח יכולת מחקרית להרחבת ההבנה, הידע והמידע בתחומי החברה, הטכנולוגיה והתרבות של עולם תקשורת משתנה.

הלימודים מתקיימים בשיטות מתקדמות וכוללים את תחומי הניו מדיה, עיתונות, טלוויזיה, רדיו, קולנוע, דוברות יחסי ציבור, פרסום, שיווק ותדמית, והפקות. לכל הסטודנטים ניתנת האפשרות להתנסות גם מעשית בכל אחד מן התחומים הללו. התכנית מורכבת משיעורים עיוניים, סמינריונים, וסדנאות מעשיות. במסגרת הלימודים ובמהלכם נערכים כנסים, אירועים, פרויקטים משותפים ומפגשים עם גורמים מקצועיים בתעשיית התקשורת.

סגל המרצים במחלקה מורכב מטובי המרצים בתחומם ומומחי תקשורת בעלי ניסיון מעשי העוסקים גם בהוראה, במחקר אקדמי וביצירה בתעשיית התקשורת. אנחנו מבטיחים לסטודנטים שלנו סביבת לימודים פורה באמצעות ליווי אישי ותמיכה בכל תחום ובתוך אווירת הרוגע הייחודית של חוף הכנרת אל מול נוף הים וההרים שבעמק הירדן.

אני מזמינה את הסטודנטים להצטרף אלינו וליהנות מן הרמה הגבוהה של חברי הסגל האקדמי והמקצועי, ממגוון הקורסים המוצעים בתכנית שלנו, מהאווירה החמה המאפיינת אותנו ומהחברה הסטודנטיאלית הססגונית והמיוחדת שמאפיינת את הסטודנטים שלומדים במחלקה שלנו.

אני מאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת ופורה.
‎בברכה 

פרופ' הלל נוסק,
‎ראש המחלקה לתקשורת